Japonské centrum Brno, z.s.
Starobrněnská 20
602 00 Brno

Po-Pá: 9:00 - 18:00

japancenterbrno@gmail.com


Obchod

Nákup knih přímo z Japonska

JCB od léta 2017 nabízí novou službu – možnost koupit knihy týkající se Japonska, včetně učebnic, přímo v Japonsku. Stačí si vybrat učebnici nebo knihu na webu amazon.co.jp a poslat její název panu Hirayamovi. Ceny jsou zhruba následující:

Genki I nebo II: cca 1500 Kč
Genki I nebo II cvičebnice: cca 700 Kč
Nihongo tango speedmaster N1 – N5: cca 800 Kč
Donnatoki doutsukau: cca 900 Kč
Chuukyuu he ikou: cca 800 Kč

Do ceny se počítá clo, poštovné a cena za převod koruny na jeny – všechny tyto položky se v čase mění a tudíž není možné dopředu říct, na kolik vás objednávka vyjde. Pokud máte ke službě jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na japancenterbrno@gmail.com.

Cvičebnice hiragany a katakany

Pro studenty, kteří se japonštinu teprve začínají učit, vytvořili učitelé z AUJČR (Asociace učitelů japonštiny v ČR), Česko-japonské společnosti a Japonského centra Brno cvičebnici hiragany, katakany a základních znaků kanji.

Všechny tři učebnice používají tzv. „Association Technique“, neboli asociační techniku. Ta studentům pomůže lépe si zapamatovat všechny tři japonské sady znaků. V JCB se studenti běžně zvládnou naučit hiraganu i katakanu za 6, nejvýše 8 hodin.

V JCB je také možné všechny tři učebnice zakoupit. Každá ze tří učebnic (katakana, hiragana, kanji) stojí 100 Kč. Je možné ji zakoupit kdykoliv v době, kdy je JCB otevřeno (Po – Pá: 8:00 – 18:30).

Učebnice je možné také objednat přes email a nechat si je zaslat poštou. Pokud máte o učebnice zájem, napište si o ně na email info@japancenter.cz. Poštovné je následující:

Pokud máte zájem o zakoupení více kusů učebnic, cenu poštovného vám sdělíme v e-mailu.

Tyto učebnice není možné sehnat v knihkupectvích! Prodávají se pouze v CJS v Praze a v JCB v Brně.

Ukázky