Japonské centrum Brno, z.s.
Starobrněnská 20
602 00 Brno

Po-Pá: 9:00 - 18:00

japancenterbrno@gmail.com


Novinky

Způsob, jakým se můžete dopravit na Filozofickou fakultu MU:

Pozor! Hlavní nádraží je v rekonstrukci, takže vlaky teď nejezdí často. Místo Hlavího nádraží funguje Dolní nádraží. Informace o dopravě najdete na www.cd.cz

Od Dolního nádraží do Hlavního nádraží trvá cesta pěšky asi 15 min přes Galerii Vaňkovka. Nebo můžete nastoupit na autobus číslo 61 směr Hlavní nádraží, kterým cesta trvá asi 3 min. Před Hlavním nádražím nastupte na tramvaj číslo 12 směr Technologický park. Vystupte na zastávce Grohova. Pěšky je to potom 1 min k Filozofické fakultě MU. Stejná cesta je možná i z autobusového nádraží Zvonařka. Od hotelu Grand se pěšky dostanete na Hlavní nádraží.

Rozvrh pro JLPT 2019

Rozvrh na zkoušky JLPT můžete najít v tomto PDF.

Registrace pro všechny úrovně testů začínají od 10:00. Po registraci obdržíte svůj voucher na Filozofické fakultě. Každá úroveň testu se nachází v jiné budově, proto si prosím pozorně přečtěte rovzrh. Písmena označují budovu a čísla třídu. (Např. N1: budova C třída 11)

Každý student si sedne na jemu určené místo, rozdělené podle jména. Na voucheru najdete číslo, kterým je označena vaše lavice. Od 11:30 do 12:00 bude probíhat vysvětlení systému testu atd. Sedněte si prosím na své místo do 11:30.

Začátek a konec testu

Můžete se také podívat na orientační mapu Filozofické fakulty Masarykovy univerzity.

Pro rodiče a vaše přátele jsou vyhrazeny čekárny v budově D (přízemí): 116, 116a. Tyto místnosti jsou čítárny univerzity, proto vás prosíme, abyste byli potichu.

Změna čísla a emailové adresy JCB

Toto číslo a email již nejsou v provozu, proto na ně prosím nevolejte a nepište.

+420 773 278 823
info@japancenter.cz

Pokud potřebujete kontaktovat Japonské centrum, napište nám na email: japancenterbrno@gmail.com

Na Facebookové stránky JCB prosím nepište. Napište nám na email: japancenterbrno@gmail.com.

Podzimní semestr 2019

Podzimní semestr letos trvá od 16.9. do 30.11. 16.9. v 17:30 se bude konat první meeting pro nové studenty v Japonském centru. Pokud nemůžete přijít v daný čas, prosím napište nám email.

Cena za kurz:
A: 3190 Kč
B: 6380 Kč
C: (individuální výuka) 390 Kč/ hodina

V podzimním semestru se hlavně zaměřujeme na výuku studentů, co se zúčastní JLPT zkoušek. Studenti, co budou psát JLPT se mohou připojit do hodiny i k jinému studentovi, který bude psát zkoušky stejné úrovně, a tak si prodloužit čas hodiny.

Přihlásit se