Japonské centrum Brno, z.s.
Starobrněnská 20
602 00 Brno

Po-Pá: 9:00 - 18:00

email: japancenterbrno@gmail.com
info@japancenter.cz
tel. (pouze sms): +420 773 278 823


Novinky

Poslední informace před JLPT

Datum: 2. prosince 2018
Místo: Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 1
Časový harmonogram:

Do areálu univerzity je možné vstoupit od 10:00. Registrace začíná v 10:30. Do 11:30 musí být všichni účastníci na svých místech! Od 11:30 do 12:00 probíhá instruktáž ke zkoušce. Zkouška začíná ve 12:00 pro všechny úrovně.

Rozvrh hodin JLPT v roce 2018

Doprava

Nejbližší zastávka tramvaje je Zemědělská (tramvaj č. 9). Tramvaj č. 9 jede z Hlavního nádraží směr Čertova rokle – jezdí v 10minutových intervalech. POZOR! V neděli nejezdí tramvaj č. 3!

Číslo 1 ukazuje zastávku Zemědělská, číslo 2 černou bránu, přes kterou vstoupíte do areálu školy.

Nejdůležitější informace ke zkoušce

Testy se nesmí vyplňovat fixou ani kuličkovým perem! Na lavici bude mít každý účastník k dispozici obyčejnou tužku a gumu. Můžete použít i vlastní obyčejné tužky či pentelky.

Během zkoušky můžete opustit třídu pouze v doprovodu někoho z dohlížejících učitelů. Pokud chcete jít ven, mlčky se přihlásíte a vyčkáte, dokud k vám učitel nepřijde a neodvede vás. Během poslechové části můžete jít ven ze třídy, ale už se nebudete mocí vrátit! Ve zbylých částech se na své místo vrátit můžete.

Pokud budete přistiženi při podvádění, vaše zkouška bude automaticky hodnocena 0 body a nebude vyhodnocena. Za nepovolenou formu nápovědy se považují i vibrace mobilu či pípání digitálních hodinek. Vypněte si proto prosím mobily úplně a ujistěte se, že nemáte nastavená žádná upozornění či budíky. Pokud vás na JLPT někdo doprovází, nechte si telefon během zkoušky u něj.

Pokud test vyplníte před koncem časového limitu, není možné opustit třídu. Musíte počkat na konec dané části zkoušky.

Podzimní semestr 2018 v JCB

Nový semestr bude probíhat od 10. září do 30. listopadu. Všem zájemcům o JLPT doporučujeme kurzy navštěvovat!

Cena:
1 hod. týdně – 3480 Kč
2 hod. týdně – 6960 Kč
Soukromé lekce – 1 hod. / 390 Kč

Přihlásit se

Soukromé lekce japonštiny v JCB mohou navštěvovat děti od 6 let. (Studijní plán se musí s rodiči probrat na prvním meetingu. Výuka japonštiny pro děti je možná pouze soukromě.)

Běžné kurzy jsou určeny všem zájemcům od základní školy, přes středo- a vysokoškoláky, pracující i důchodce. Je možné si domluvit i firemní kurzy pro zaměstnance. V Podzimním semestru nabízíme výuku pro studenty chystající se na JLPT zkoušku.

Minasan, atarashii semestr mo, ganbatte benkyou shimashou!

Informace pro ty, kteří platili kurzy přes platební bránu

Pokud jste zaplatili kurz přes platební bránu (GoPay), prosíme, zašlete nám na email japancenterbrno@gmail.com:

  1. ID, které jste při platbě obdrželi od GoPay,
  2. jméno studenta, za kterého jste lekce platili. Neposílejte nám prosím jméno člena rodiny, který případně lekce za studenta zaplatil.

Děkujeme!