Japonské centrum Brno, z.s.
Starobrněnská 20
602 00 Brno

Po-Pá: 9:00 - 18:00

email: japancenterbrno@gmail.com
info@japancenter.cz
tel. (pouze sms): +420 773 278 823

Počet návštěv: 366101


Novinky

Poslední informace k JLPT

Zkouška JLPT se blíží, takže vám přinášíme poslední organizační informace k průběhu zkoušky. Prosíme, pozorně si je přečtěte!

Zkouška se koná v areálu Mendelovy univerzity. Nejbližší zastávka je Zemědělská – tramvaj č. 9 (ze zastávky Hlavní nádraží směr „Lesná, Čertova rokle“) nebo autobus č. 46. Případně zastávka Lesnická (trolejbusy 25, 26). Pozor! 3. 12 je víkend, takže tramvaj č. 11, která na zastávce Zemědělská také zastavuje, nejezdí.

V areálu univerzity není možné parkovat a v přilehlém okolí je parkování problematické – doporučujeme proto využít MHD.

Na obrázku je jedničkou označená zastávka Zemědělská. Dvojka značí bránu Mendelovy univerzity. Dovnitř se dostanete pouze touto branou, všechny ostatní jsou zavřené.

Samotná zkouška se bude odehrávat v několika místnostech, které jsou rozdělené dle úrovně zkoušky:

V areálu budou rozmístěny viditelné ukazatele.

Na rozvrh zkoušky se můžete podívat ve formátu PDF. Po příchodu se dostavte k registračnímu pultíku, kde vám organizátoři zkoušky zkontrolují platnost vašeho voucheru. Nezapomeňte si tedy voucher přinést společně s občanským průkazem nebo pasem.

Učebny, ve kterých se bude zkouška konat, se otevřou v 10:30. Na lavicích budou napsaná jména a registrační čísla, která určují zasedací pořádek.

V 11:30 musí všichni účastníci zkoušky bezpodmínečně sedět na svém místě ve správné učebně. Učitelé v tu dobu podají základní informace ke zkoušce. Samotná zkouška začne ve 12:00.

Přejeme všem účastníkům hodně štěstí!

Platba za zkoušku JLPT

Pokud jste ještě nezaplatili registrační poplatek za zkoušku JLPT, prosíme, učiňte tak nejpozději do 15. října. Odkaz na zaplacení přes platební bránu najdete v souhrnu objednávky, který jste obdrželi po registraci emailem.

Pokud se vám nepodařilo zaplatit poplatek za JLPT kartou přes platební bránu, prosíme, zkuste to ještě jednou. Pokud se platba ani poté nezdaří, uhraďte poplatek bankovním převodem na účet 4200128859/6800. Variabilní symbol je 100, do poznámky napište jméno a úroveň zkoušky, kterou chcete absolvovat. Poplatek za zkoušku je nutné uhradit nejpozději do 15. října.

Podzimní semestr v JCB

V JCB začíná podzimní semestr. Všechny studenty, kteří se chtějí nově začít učit japonsky prosíme, aby přišli na informační schůzku, která se koná dne 7. září v 17:00 v JCB. Pokud vám čas nevyhovuje, napište nám na email japancenterbrno@gmail.com.

Pokud se plánujete zúčastnit zkoušky JLPT, určitě tento semestr choďte na kurzy!

Přihlásit se

Všem studentům přejeme hodně štěstí!