Japonské centrum Brno, z.s.
Starobrněnská 20
602 00 Brno

Po-Pá: 9:00 - 18:00

japancenterbrno@gmail.com


Novinky

Informace ke změnám ve výuce ke květnu 2020

Od 11. května začne normální výuka japonštiny. Jarní semestr bude pobíhat do 12. června. Na výuku lze chodit osobně nebo ji stále praktikovat pomocí internetu. Výše školného je pouze za jeden měsíc, zaplaťe jej prosím co nejdříve. Pokud se najdou studenti, kteří by se hlásili na japanologii na Masarykovu Univerzitu, nabízíme i přípravu k přijímačkám. V případě zájmu mi napište e-mail na japancenterbrno@gmail.com

Informace JLPT v letě 2020

Letní zkoušky JLPT, které měly probíhat okolo 5. 7. 2020 byly v mnoha evropských městech zrušeny. V Polsku, Německu, Maďarsku i v Anglii byly tyto zkoušky zrušeny. Pro další informace se podívejte se prosím na webové stránky www.jlpt.jp. V Česku však tyto letní zkoušky neprobíhají, probíhají pouze zkoušky zimní. V roce 2020 se tyto zkoušky budou konat 6. prosince. Informace k zkoušce budou dostupné od června na facebookové stránce JCB a na webu. Prosím o strpení.

Výuka pro studenti japonštiny (Jarní semestr v roku 2020)

Začátek jarního semestru byl kvůli koronaviru odložen, avšak od 23. 3. 2020 začne výuka online. K výuce bude používán program Zoom. Žáci, kteří by měli o tento typ výuky zájem, nechť se přihlásí na e-mailu kiiroitanpopo@gmail.com. Na dnu a času výuky se dohodneme v e-mailech. Japonské centrum bude zatím znovu otevřeno ONLINE a bude tímto způsobem dostupné od pondělí 23. 3. 2020. Zatím ještě nebylo od ministerstva školství vydáno povolení JCB otevřít, ale jakmile bude povolení vydáno, bude znova otevřena normální výuka. Jarní semestr bude probíhat do 16. 6. 2020. Pokud budete mít otázku ke školnému, napište prosím na email kiiroitanpopo@gmail.com. V nynější době může výuka z velké většiny probíhat. Japonské centrum nabídne pomoc studentům, kteří budou mít se školným problém.

Nejtemnější část noci je moment předtím než vyjde slunce !!!

Výuka pro začátečníky japonštiny (Jarní semestr v roku 2020)

První lekce pro začátečníky (japonstina od nuly) na Zoomu začne ve středu 25. 3. 2020 v 17:30. Tato lekce se bude opakovat ve stejný čas i ve čtvrtek a v pátek. Na tuto lekci je nutné mít písanku hiragany. Na den lekce se prosím přihlašte pomocí emailu. Až se dohodneme, zašlu Vám URL adresu.

Postup registrace na ONLINE výuku pro začátečníky (japonstina od nuly)

  1. Registrace do jarního semestru,
  2. Registrace na hodinu pomocí emailu kiiroitanpopo@gmail.com,
  3. V době hodiny se pomocí URL adresy zaslané emailem připojíte do skupinového hovoru na Zoomu.

Žáci, kteří se chtějí přihlásit na výuku typu B, mi do emailu prosím napište preferované dny výuky. Pro výuku typu C (individuální) vyplňte přihlášku a na výuce se domluvíme emailem.Žáci, kteří budou s japonštinou v tomto semestru začínat, prosím napište do přihlášky svoji adresu a písanky hiragany, katakany a kandži Vám pošlu poštou.

Jarní semestr 2020

Jarní semestr letos bude od 16. 3. do 31. 5. 2020. Registrace bude probíhat přes internet. Pro nové studenty se 16. 3. v 17:30 bude konat první meeting v Japonském centru. Pokud nemůžete přijít v daný čas, prosím napište nám email: japancenterbrno@gmail.com

Cena za kurz:
A: 3 190 Kč
B: 6 380 Kč
C: (individuální výuka) 390 Kč / hodina

Přihlásit se na kurz

Změna čísla a emailové adresy JCB

Toto číslo a email již nejsou v provozu, proto na ně prosím nevolejte a nepište.

+420 773 278 823
info@japancenter.cz

Pokud potřebujete kontaktovat Japonské centrum, napište nám na email: japancenterbrno@gmail.com

Na Facebookové stránky JCB prosím nepište. Napište nám na email: japancenterbrno@gmail.com.