Japonské centrum Brno, z.s.
Starobrněnská 20
602 00 Brno

Po-Pá: 9:00 - 18:00

japancenterbrno@gmail.com


Obchod

Nabízím ke koupi sešívačky bez náplně Harinacs

Cena je 280 Kč včetně poštovného. Sešívačka sešije maximálně 8 papírů najednou. Mám 2 kusy bílé a 2 kusy černé. Více informací na youtube: https://www.youtube.com/watch?…

Možnost zakoupení dárkového poukazu na výuku

Darujte zážitek a nové znalosti – darujte poukaz na výuku! Můžete si u nás koupit dárkový poukaz na jakýkoliv typ výuky v našem Japonském centru. Platnost poukazu je 1 rok od data vystavení.

Nákup knih přímo z Japonska

JCB od léta 2017 nabízí novou službu – možnost koupit knihy týkající se Japonska, včetně učebnic, přímo v Japonsku. Stačí si vybrat učebnici nebo knihu na webu amazon.co.jp a poslat její název panu Hirayamovi. Ceny jsou zhruba následující:

Do ceny se počítá clo, poštovné a cena za převod koruny na jeny – všechny tyto položky se v čase mění a tudíž není možné dopředu říct, na kolik vás objednávka vyjde. Pokud máte ke službě jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na japancenterbrno@gmail.com.

Cvičebnice hiragany, katakany, kandži a Čteme japonsky

Pro studenty, kteří se japonštinu teprve začínají učit, vytvořili učitelé z AUJČR (Asociace učitelů japonštiny v ČR), Česko-japonské společnosti a Japonského centra Brno cvičebnici hiragany, katakany a základních znaků kanji.

Všechny tři učebnice používají tzv. „Association Technique“, neboli asociační techniku. Ta studentům pomůže lépe si zapamatovat všechny tři japonské sady znaků. V JCB se studenti běžně zvládnou naučit hiraganu i katakanu za 6, nejvýše 8 hodin.

V JCB je také možné všechny tři učebnice zakoupit. Každá ze tří učebnic (katakana, hiragana, kanji) stojí 120 Kč. Je možné ji zakoupit kdykoliv v době, kdy je JCB otevřeno (Po – Pá: 8:00 – 19:30).

Učebnice je možné také objednat přes email a nechat si je zaslat poštou. Pokud máte o učebnice zájem, napište si o ně na email japancenterbrno@gmail.com. Poštovné je následující:

Pokud máte zájem o zakoupení více kusů učebnic, cenu poštovného vám sdělíme v e-mailu.

Pokud si budete přát zaslat učebnice na Slovensko či do jiné země, prosím, kontaktujte mě e-mailem pro více informací.

Tyto učebnice není možné sehnat v knihkupectvích! Prodávají se pouze v CJS v Praze a v JCB v Brně.

Ukázky